Emre Supçin – Kişisel Blog | Aziz Milletimize…
link

Aziz Milletimize…

15 Temmuz 2016 Cuma gecesi yaşanan elim hadiselerde demokrasiden taviz vermeyip göğsünü siper eden milletimiz bu süreçten alnının akıyla çıkmayı başarmıştır.

Ülkemizi ve milletimizi bu durumlara getiren vatan hainlerinin en ağır şekilde cezalandırılacağına inanıyor ve Ellerini ovuşturarak Türkiye’nin sıkıntıya düşmesini, diz çökmesini, pes etmesini bekleyenleri bugüne kadar sevindirmedik, sevindirmeyeceğiz.

Bu menfur teşebbüse karşı duran peygamber ocağımızın asil askerlerine, şerefli istihbarat mensuplarımıza, kahraman polislerimize ve bir ferdi olmaktan gurur duyduğum aziz milletimize şükranlarımı sunar, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim.

Kimsenin, hangi söylemle ve hangi amaçla olursa olsun, milletimize bedel ödetmeye hakkı yoktur. Gerçek TÜRK ASKERİ Asla MİLLETİNE Kurşun Sıkmaz. O Kurşunu Kendine Sıkar Yinede Sıkmaz! Bu Darbe Girişimini Yapanlar Asla Bizim MEHMETÇİKLERİMİZ Olamaz!

TSK Üzerinden Böylesine Kalleşçe Bir İhanet ile MİLLETİN Nezninde TÜRK ASKERİNİ Küçük Düşüren Bütün Paralelcilerin, FETÖ’cuların ve diğer VATAN Hainleri hem burada hem diğer tarafta hak ettikleri cezayı alacaktır.

Bu hain teşebbüsün bertaraf edilmesinde önemli rol oynayan ve geleceğimize sahip çıkan başta; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM’a Hükümetimizin Tüm Üyelerine, Emniyet Teşkilatımıza ve Aziz Türk Milletine minnetlerimizi sunuyoruz.

trcumhuriyeti_emresupcin

Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi; Bir olacağız. İri olacağız. Diri olacağız. Hep birlikte Türkiye olacağız!

Yazar
Yazar
Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı, Üniversite Öğrencisi...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Microsoft Türkiye’nin Gizli Müşteri Çalışması!

Sonraki Yazı:Nedir Bu Pokémon GO Çılgınlığı?

YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

ES Web Tasarım Web Tasarım Blog Teması Emre Supçin Bu tema ES Web Tasarım tarafından düzenlenmiştir. Hiçbir şekilde kopyalanamaz.