Emre Supçin – Kişisel Blog | Facebook WordPress Eklentisi!
link

Facebook WordPress Eklentisi!

Arkadaşlar bugün internet makalelerinden yola çıktık hazır yola çıkmışken Facebook’un WordPress Eklentisinide anlatayım olurda belki işinize yarayabilir hem fazla bilgi göz çıkarmaz değilmi 🙂

Facebook geliştirici blogundan dün akşam saatlerinde duyurulan wordpress eklentisi ile, sitenizi Facebook’a entegre edebilirsiniz.

Eklenti, sitenizde yayınladığınız yazının facebook zaman tüneline ve facebook sayfanıza gönderilmesini sağlıyor. Ayrıca eklentide facebook like düğmeleri, facebook yorumları,öneri barı ve abonelik düğmesi bulunuyor.

Eklentinin önemli özelliklerinden biri de Facebook Open Graphuygulaması. Open Graph sitenizde yapılan aksiyonları Facebook’ta paylaşan bir uygulama, eklentinin getirdiği yenilik ise hiç kod yazmadan bu uygulamayı sitenizde kullanabiliyor olmanız.

Facebook WordPress eklentisi kurulumu kolay ve özelleştirilebilir bir yapıya sahip. Eklentiyi zenginleştirmek isterseniz facebook üzerinden bir takım ayarlar yapmanız gerekiyor.

Resmi Facebook WordPress eklentisini indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar
Yazar
Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı, Üniversite Öğrencisi...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Google+ Trafiği 8 Ayda %66 Artış Gösterdi!

Sonraki Yazı:Windows 7 600 Milyon Lisans Satışına Ulaştı!

YORUMLAR

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Yazar
    Misafir

    Merhaba Siteniz Çok Güzel…

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

ES Web Tasarım Web Tasarım Blog Teması Emre Supçin Bu tema ES Web Tasarım tarafından düzenlenmiştir. Hiçbir şekilde kopyalanamaz.