Emre Supçin – Kişisel Blog | İşte karşınızda internet tarayıcısı üzerinde çalışan photoshop!

Photoshop’un ağır çalışmasından ve geç tepki vermesinden bıktınız mı? Bir programcı tarafından meydana getirilen bu Photoshop simülasyonu, web tarayıcınızın içerisinde çalışıyor; ya da en azından programcı böyle iddia ediyor.

Visual Idiot’dan bir programcı tarafından sadece HTML5, CSS3 ve jQuery/Javascript ile geliştirilen uygulama, her ne kadar biz çalıştırmayı başaramasak da, sadece Chrome tarayıcısında sınanmış. Ancak diğer tarayıcılarda da çalışmasının önünde herhangi bir engel bulunmadığı söyleniyor.

Uygulama, Photoshop’a acilen ihtiyacınız olduğunda ve kullandığınız PC’de Photoshop yüklü bulunmadığında çok işinize yarayabilir. Web tarayıcısı içerisinde çalışacağını vaat eden Photoshop simülasyonuna buradan ulaşabilir, siz de şansınızı deneyebilirsiniz…

Kendim denedim yalnız hata mesajları alabilirsiniz henüz yapım aşamasında olduğundan oluyor bu sorun, Ama böyle birşeyin yapılması bence çok güzel olmuş artık İnternetin amaç olarak sadece facebook’a yada google’a girmek veyada oyun oynamak için olmadığını anlamış oluruz.

Yazar
Yazar
Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı, Üniversite Öğrencisi...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Windows 7’yi hareketlendiren 25 kısayol!

Sonraki Yazı:NTLDR Hatası Nedir? Çözümü Nasıldır?

YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

ES Web Tasarım Web Tasarım Blog Teması Emre Supçin Bu tema ES Web Tasarım tarafından düzenlenmiştir. Hiçbir şekilde kopyalanamaz.