Emre Supçin – Kişisel Blog | Bilişim ve Teknolojiyi Daha Yakından Takip Etmeye Ne Dersiniz?

Uzun zamandır aklımda olan bir şeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Arkadaşlar bildiğiniz üzere kişisel blogum olduğundan kişisel görüşlerimle beraber yer alan yazıların bulunduğu bir web sitesidir. Sadece bir konuya bağlanmaksızın yazdığım makalelerle sizlere bir nebzede olsa yardımcı olmaya çalışıyorum.

Yine bayağı zaman önceden bu yana takip ettiğim ve şu anda çok yakından takip ettiğim bir web sitesini yine sizlere takdim etmek istiyorum Bu web sitesi güncel teknoloji haberleri, ürün incelemeleri, oyun incelemeleri günlük olarak yayınlanmaktadır. Takım arkadaşları halinde bu ekip çalışmalarını düzenli bir şekilde sürdürmektedir.

Lafı bayağı uzattık sanırım, sitenin ismini sizlere sunuyorum. http://www.shiftdelete.net/ Siteyi takip edince söylediklerimde bana hak vereceğinizden eminim. Bizlere bu kadar kaliteli bir Bilişim ve Teknoloji haberlerini ipuçlarını doğru dürüst ve akıcı bir biçimde sunan SDN.net’e yani http://www.shiftdelete.net/ teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Facebook aracılığı ile takip etmek istiyorsanız buraya, Twitter aracılığı ile takip etmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar
Yazar
Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı, Üniversite Öğrencisi...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:En Doğru Şekilde İnternet Hız Testi Nasıl Yapılır?

Sonraki Yazı:E-Posta Gizliliğini Korumak İçin Ne Yapmalıyız?

YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

ES Web Tasarım Web Tasarım Blog Teması Emre Supçin Bu tema ES Web Tasarım tarafından düzenlenmiştir. Hiçbir şekilde kopyalanamaz.