Emre Supçin – Kişisel Blog | Street Fighter Oyunundan Bu Kadarını Beklemiyorduk!

Çoğumuz zamanında Tekken ve bu tür oyunlar oynadık genelde bu oyunları bilgisayarda değilde atari salonlarında jetonlar ile oynardık ve çoğu bu tür oyunlara büyük bağımlılık duyardı işte eskilerden bir oyun olan Street Fighter oyunu 2012 versiyonu ile yakın bir süre zarfından sonra kullanıcı karşısına çıkabilecek.

Street Fighter’a sürpriz konuk!

Yeni Street Fighter oyununda öyle bir karakter olacak ki, onu görünce ağzınız açık kalacak!

Video oyunlarının iki ikonu, Pac-Man ve Street Fighter’ın yollarının kesişeceğini hiç tahmin etmezdik. Fakat en son yapılan bir açıklamada Sreet Fighter X Tekken oyunundaki karakterlerden birinin Pac-Man olacağı duyuruldu.

Dövüş oyunlarında daha önce de değişik olaylar görmüştük. Mesela Zelda’nın Soul Calibur’da görülmesi, Metal Gear Solid’in kahramanı Snake’in Super Smash Bros Brawl’da görülmesi gibi. Fakat kesinlikle söylemek gerekir ki Street Fighter ve Tekken dünyalarının çarpıştığı bir oyunda Pac-Man gibi bir kahramanı görmek çok ayrı bir tat katacak oyuna. Pac-Man çelik gülleden yumrukları olan bir ağaç yardımıyla katılıyor dövüşlere ve tabi bazen de kafa atmak için kendi gücünü kullanıyor!

6 Mart’ta çıkacak olan Street Fighter X Tekken oyununda Pac-Man’in yanısıra, Mega-Man, Cole, Kuro ve Turo’da boy gösterecek kahramanlar. Xbox 360 kullanıcılarına kötü haber, bu ek kahramanlar sadece PS3 ve PS Vita sürümlerinde olacak.

Yazar
Yazar
Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı, Üniversite Öğrencisi...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Windows 7’ye 3 Ufak Doping Verin!

Sonraki Yazı:Kablosuz Modeme Anten Etkisi!

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Yazar
    mıkdat

    bu oyun playstatıonlarda cok guzeldı cok begenerek oynardım ama ılerleyınce kotu oluyordu

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

ES Web Tasarım Web Tasarım Blog Teması Emre Supçin Bu tema ES Web Tasarım tarafından düzenlenmiştir. Hiçbir şekilde kopyalanamaz.