Emre Supçin – Kişisel Blog | Teamviever Programı Nedir?
link

Teamviever Programı Nedir?

Merhaba arkadaşlar bu makalemde çoğunuzun bildiği yada bazılarınızın eksik bildiği bir ücretsiz programı anlatacağım, Teamviewer Programı Nedir? Mantıken nasıl kullanılır hangi amaçlarda işimize yarar.

Örneğin İnternette sizden sürekli yardım isteniyorsa, akrabalarınız ve arkadaşlarınız sürekli sizi evlerine çağırıyorlarsa artık eve gitme derdinden kurtulabilirsiniz.

Teamviewer programı ile başka bilgisayarlara uzaktan bağlanabilir, kendi bilgisayarınızı kullanır gibi kullanabilirsiniz.
Teamviewer programının çalışabilmesi için programın hem kendi bilgisayarımıza hemde bağlanılacak bilgisayarlara kurulmuş olması gerekir.
Kurulum oldukça basittir. Diğer programlar kurulurken herşeyi kabul edip, olumlu cevaplar veriyorsak bu defa da aynısını yapacağız. Burada tek önemli nokta şifre kısmıdır. Bu şifre unutmayacağımız birşey olmalıdır. Çünkü yardım istediğimizde diğer kişilerin bağlanabilmesi için bu şifreyi onlara vermemiz gerekir.

Haa şimdi birde şöyle bir durum var meraka geldiniz ve teamviewerle hack yapmak istiyorsunuz ancaak Teamviewer hack amaçlı kullanılamaz, istediğimiz zaman bağlantı sağlayamayız. Programın diğer bilgisayara bağlabilmesi için her ikisinde de çalışıyor olması gerekir. Sadece bu da bağlanmak için yeterli değildir. Bağlanılacak bilgisayarın id numarasını ve şifresinide bilmemiz gerekir.

Yazar
Yazar
Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı, Üniversite Öğrencisi...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:İnternette Bunları Yaparken Dikkat Edin!

Sonraki Yazı:Türkiye’de Twitter Kullanımı?

YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

ES Web Tasarım Web Tasarım Blog Teması Emre Supçin Bu tema ES Web Tasarım tarafından düzenlenmiştir. Hiçbir şekilde kopyalanamaz.