Emre Supçin – Kişisel Blog | Tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun!

Değerli okurlarım ve sevgili annelerimiz,

Bugün anneler günü! Öncelikle Tüm annelerimizin gününü kutlarım. Günün anlamı ve önemi gerçekten çok güzel yazımın ilk kelimelerinde şunu belirtmek istiyorum; Annelerimiz sadece anneler gününde değil tüm günlerde bizim için özelller ve değerliler. Nereye gidersek gidelim annelerimizin ışığının altında sevgi ile uyuruz. Bir günümüzde değil her günümüzdedir. Her gün her saniye bizimledir. Her zaman bize destek olurlar.

 

Anneler Günü

 

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi size nasıl tarif edebilirim bilmiyorum ki. Bu sorunun cevabı içinde saklı “Anne!” Bizi 9 ay karnında taşıyıp tüm dertlerimizi, sıkıntılarımızı çeken ve hiç şikayet etmeyen sürekli bize sevgi ile yaklaşan Annelerimizi hiç üzmemeliyiz. Kimi insana göre sevgi karşılıklıdır, fakat Anne sevgisi karşılıksızdır.

 

Başımızın tacı olan Annelerimizi Allahû Tealâ başımızdan hiç eksik etmesin. Allah cc buyuruyor ki; Benden sonra tapılacak bir şey olsaydı, insanlara Annelerine tapmayı emrederdim. İnsanüstü bir değer biçilmiş onlara değerli olduklarını hissettirmenin günü mü olur?

 

“Anneleri vefat eden kardeşlerimize Allah sabır selâmet versin” Mekanları cennet olsun inşallah… Yazımı bir Hadis-i Şerif ile bitirmek istiyorum.

“Cennet, annelerin ayakları altındadır.”

Yazar
Yazar
Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı, Üniversite Öğrencisi...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Facebook’ta Video Virüsü İle Karşı Karşıyasınız!

Sonraki Yazı:Bilgisayarınız Siz Uyurken Beyaz Saray’ı Vurabilir!

YORUMLAR

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Yazar

    Annelerimizin hakettiği değeri veremiyoruz ne yazık ki. Günlük yaşantımızın sıradanlığında “anne”nin değerini de unutuyoruz. En azından yılda 1 kez de olsa hakettikleri değeri verelim.. Melek anneme şurada gördüğüm melek broşü hediye olarak vereceğim; https://www.mizu.com/anneler-gunu Basit,sembolik bir hediye ve birkaç güzel söz onların gönlünü almaya yetecek

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

ES Web Tasarım Web Tasarım Blog Teması Emre Supçin Bu tema ES Web Tasarım tarafından düzenlenmiştir. Hiçbir şekilde kopyalanamaz.