Emre Supçin – Kişisel Blog | Türkiye’nin İlk İçerik Pazarlaması Konferansı SEOzone’15’te…

Türkiye’nin SEO konusunda ilk AR-GE çalışmasını yapmış olan SEOZEO dijital pazarlama ajansı, organizatörlüğünü 3.kez üstlendiği SEOzone’15 de, 28 Kasım 2015 tarihinde, yine bir ilke imza atarak, Türkiye’nin ilk içerik pazarlaması konferansını düzenlemeye hazırlanıyor.
 
Şişli Marriott Hotel’in ev sahipliğini yapacağı konferansa, Contentzone oturumunda, Türkiye’nin önde gelen içerik geliştiricileri ve dünyaca tanınan içerik pazarlama uzmanları konuşmacı olarak katılacak.
 
SEO çalışmalarında en önemli konulardan biri olan içerik pazarlaması konusunda; Distilled ajansı içerik uzmanı Hannah Smith, Hubspot kıdemli pazarlama uzmanı Anum Hussain, 2016 e-mail pazarlaması dinamiklerini sunumu yapacak olan Tamara Gielen, Content Marketing Award 2013 ödülünün sahibi Nenad Senic, Türkiye’den icerik.com kurucusu Tuğçe Seven ve yemek.com’un ürün müdürü Batuhan Apaydın, hem sunum yapacaklar, hem de aksiyona dayalı workshoplarda katılımcılarla bir araya gelecekler.
 
seozone-2015_emresupcin
 
Bloggerlar da konferansta unutulmamış, ödüllü blogger ve sosyal medya teknolojileri kapsamında paylaşım yapan RazorSocial kurucusu Ian Cleary, blogların geliştirilmesi konusunda Contentzone’da sunum yapacak isimler arasında.
 
Katılımcılar için biletleri ve etkinlik ayrıntılarını seozeo.com.tr/seozone-2015/ adresinde bulabilirsiniz. Etkinlikte simültane çeviri yapılacak ve aralarda katılımcılara zengin ikramlar da sunulacak.

Yazar
Yazar
Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı, Üniversite Öğrencisi...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:YAZICI ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Sonraki Yazı:Üniversiteler İçin Dönem ve Genel Not Ortalaması Hesaplama…

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

ES Web Tasarım Web Tasarım Blog Teması Emre Supçin Bu tema ES Web Tasarım tarafından düzenlenmiştir. Hiçbir şekilde kopyalanamaz.