Emre Supçin – Kişisel Blog | Windows 7 kullananlara İnternet Explorer 10 Müjdesi!

Merhaba arkadaşlar,
Microsoft, hepimizin sabırsızlıkla beklediği haberi nihayet verdi. Bilindiği gibi Windows 7 kullanıcısı olarak her birimiz İnternet Explorer 9 kullanmaktaydık ancak bazı eklenti sorunlarından ve tarayıcının yavaş olmasından yana şikayetlerimiz vardı.

İşte microsoft windows 7 kullananlara İnternet Explorer 10 müjdesini verdi. Detaylara değinirsek, Windows 7’li PC’ler için Internet Explorer 10 güncellemesinin ne zaman geleceği uzun zamandır merak edilen bir soruydu.

IE10’un windows 8 uyumlu önizleme sürümlerini yayınlayan Microsoft, Windows 7 konusunda sessiz kalmıştı. Yazılım devi nihayet sessizliğini bozarak IE10’u Kasım ayı itibarıyla güncelleyeceğini duyurdu. Ancak bu güncellemenin, ilk aşamada bir önizleme sürümü olma ihtimali de oldukça yüksek.

Microsoft yaptığı açıklamada, “Windows 7 işletim sistemine sahip PC’ler için yeni IE10 sürümünü Kasım ayı ortalarında çıkarmayı düşünüyoruz. Kesin tarih, geliştirici ve müşterilerimizin geri bildirimlerinden sonra netlik kazanacak.” ifadelerini kullandı.

Google’ın son yıllarda Chrome’la kurduğu hakimiyet ortada. Üstelik Mozilla’nın da yarışı kaybetmemek için neredeyse her hafta yeni bir Firefox güncellemesi yayınladığını biliyoruz. Dolayısıyla tarayıcı konusunda işi epey zor olan Microsoft’un bir an önce harekete geçmesi şart görünüyor.

Yazar
Yazar
Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı, Üniversite Öğrencisi...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Ivr Teknolojisi Hiç Bu Kadar Hararetli Kullanılmamıştı

Sonraki Yazı:Visual Basic’te Button, Resim ve Değişkene Gelen Kodlar

YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

ES Web Tasarım Web Tasarım Blog Teması Emre Supçin Bu tema ES Web Tasarım tarafından düzenlenmiştir. Hiçbir şekilde kopyalanamaz.