Emre Supçin – Kişisel Blog | WordPress Günleri Etkinliği…

Merhaba Arkadaşlar,

Blog kullanıcılarının tercih ettiği popüler blog uygulaması olan WordPress, 25 Nisan Perşembe Akşamı saat 19:00’da bir etkinkik düzenlemektedir. Pekii bu etkinlik ne etkinliği dediğinizi duyar gibi oldum. WordPress’in 25 Nisan Perşembe akşamı oluşturacağı etkinkil WP Günleri Etkinliği olarak sunulmaktadır. WordPress Türkiye’den aldığım bilgiler ışığında sizleri bu etkinlik hakkında bilgilendirmek istiyorum…

 

WordPress Türkiye ekibi olarak tüm dünyada yapılan, WordPress kullanıcıları ve geliştiricilerini bir araya getiren WordCamp’a hazırlık amaçlı WordPress Günleri etkinliği 25 Nisan Perşembe akşamı 19:00’da HackerSpace’de başlıyor!

 

WordPress-Günleri_emresupcin

25 Nisan’daki etkinliğimiz içeriği tanışma, sunum ve sohbet eşliğinde ilerleyecektir. Etkinlik her ayın belirli bir gününde yapılacağından sunum, atölye, hackathon ve başarı hikayeleri gibi alt dallarına özel düzenlenmesinin başlangıcı olacak Türkiyedeki WordPress kullanıcılarını, geliştiricilerini deneyimlerimizle beraber bilgilerimizi paylaşarak bir araya getirmeyi ve beraberinde topluluğu aktif tutmak için siz WordPress severleri etkinliklerimize bekliyoruz!

 

 

25 Nisan etkinliğimiz ile ilgili detaylar;
• Giriş
• WordPresss ile neler yapılabilir? WordPress 3.6 ile yeni gelen özellikler ? – Emre ERKAN
• Custom Post Type – Tarık ÇAYIR
• Multisite ve Ölçeklenebilirlik – Mustafa UYSAL
• Pods CMS – Mert NUHOĞLU
• Tema Yönetim Paneli – Ali ARSLAN

 

Dikeyeksen Yayınevi, Sadece Hosting, Turhost ve Vidobu’nun katkılarıyla gerçekleştirilen etkinlikte katılımcıları süpriz hediyeler ve özel üyelikler bekliyor 🙂

 

Etkinliğimizi #wpgunleri hashtag’ı ile Twitter üzerinden ve WordPress Türkiye sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

 

WordPress Twitter

WordPress Facebook

Yazar
Yazar
Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı, Üniversite Öğrencisi...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Makro Nedir? Neden Makro Kullanılır?

Sonraki Yazı:Visual Studio’da İşinizi Kolaylaştıracak Kısayollar!

YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

ES Web Tasarım Web Tasarım Blog Teması Emre Supçin Bu tema ES Web Tasarım tarafından düzenlenmiştir. Hiçbir şekilde kopyalanamaz.