Emre Supçin – Kişisel Blog | Yazete.com Haber Sitesini Takip Ediyor musunuz?

37941_423302188720_2856894_n

 

Sevgili okurlar herkese iyi akşamlar,

Bugün sizlere bir haber sitesinden bahsetmek istiyorum. Yaklaşık 2 yıldır takip ettiğim ve okurlara güzel ve seçkin bir haber yayınlayan bir site. Yazete.com 2009 yılında Gazete yazar, Yazete okunur sloganıyla kurulmuştur. Bir çok kategoride haber veren bu site aynı zamanda Pana film’in organize ettiği dizilerin fragmanlarını, haberlerini, röportajlarını ve oyuncularının haberlerini en doğru şekilde sunmaktadır.

 

Yazete.com’u bir web sitesi olarak değerlendirmek gerekirse eğer; Bana göre özgün içeriğe sahip olan bir site olup, reklamların yerleri okuyucuların rahatsız olmayacağı ve okuyuculara müdahale edilmeyen yerlerde.  Sitenin tasarımına gelecek olursak, gereksiz hiçbirşey yok yani okuyucuları ilgilendiren menüler kategoriler seçkin bir şekilde tasarlanıp yapılmış.

 

Web’de olduğu kadar yazete.com sosyal medya’da da takipçisi olan bir site, Yazete.com web sitesinde yayınlanan haberleri an be an Facebook ve Twitter üzerinden takip edebili yorum yapabilir arkadaşlarınızla paylaşabilir hatta yayınlanan haberlere görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Kısacası yazete.com Flaşsız; şoksuz; okuru yanıltmadan, abartmadan; ajite etmeden; ölüm üzerinden, cinayet, tecavüz, fuhuş üzerinden prim yapmadan; frikik vermeden; kadın teşhiri yapmadan; gerçekleri, sadece gerçekleri yazarak; kısacası haber vererek büyümekte…

 

Emre Supçin – Kişisel Blog sitesi olarak yazete.com’u haber sitesini takip etmenizi öneriyorum. Eğer sizde benim sitemin yanında bulunan yazete.com haber şablonunu sitenize ekleyip yazete.com’a destek vermek isterseniz buraya tıklayarak dilediğiniz şablonu sitenize ekleyebilirsiniz.

 

Yazete.com’u, Twitter üzerinden takip etmek isterseniz; https://twitter.com/yazetecom

Yazete.com’u, Facebook üzerinden takip etmek isterseniz; https://www.facebook.com/yazete

Yazete.com’u, Web üzerinden takip etmek isterseniz;  https://www.yazete.com

adreslerinden takip edebilirsiniz.

Yazar
Yazar
Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı, Üniversite Öğrencisi...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:ASP’de 404 Sayfası İle Anlamlı Linkler Nasıl Oluşturulur?

Sonraki Yazı:İnterneti Hızlandırma Yolları Nelerdir?

YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

ES Web Tasarım Web Tasarım Blog Teması Emre Supçin Bu tema ES Web Tasarım tarafından düzenlenmiştir. Hiçbir şekilde kopyalanamaz.